Utenos g. 35, Vilnius

+37064077709 a@autoklase.lt

Apie mus

Autoservisas Vilniuje Logo
Autoservisas Vilniuje

Autoservisas Vilniuje „Autoklase LT“. Mūsų autoservisas pradėjo veiklą nuo automobilių rengimo ir remonto autosporto varžyboms. Ši veikla mus paskatino intensyviai domėtis automobilių variklių, transmisijos, stabdžių, duslintuvų ir kitų automobilio sistemų remonto ir priežiūros pažangiausiomis technologijomis. Atsirado galimybė sukauptą patirtį panaudoti remontuojant ir kitus automobilius.

Šiuo metu galime pasiūlyti įvairias automobilio remonto paslaugas: važiuoklės (pakabos) remontas, transmisijos remontas (sankabos keitimas, pavarų dėžės remontas ir tt), variklio priežiūra (pagrindinio diržo keitimas, tepalų keitimas ir tt) ir remontas, stabdžių sistemos remontas (kaladėlių keitimas, vamzdelių ir žarnelių keitimas, suportų remontas ir tt), duslintuvų keitimas ir remontas,  auto elektros darbai (generatorių, starterių keitimas ir remontas, diagnostika ir kt), vairo kolonėlių remontas ir keitimas, padangų montavimas ir ratų balansavimas, suvirinimo darbai, kiti autoserviso darbai…

Mūsų klientų nevažiuojančius automobilius pasiimame patys ir galime pristatyti į pageidaujamą vietą. Galime paimti Jūsų automobilį nuo namų ar darbo ir suremontavę grąžinti atgal.

Dar vienas iš mūsų serviso privalumų yra tai, kad mūsų darbo laikas yra lankstus, dirbame pagal poreikį susitarus telefonu, po darbo valandų, išeiginėmis ir švenčių dienomis.

Norime dirbti Jums kokybiškai ir kad Jūsų nuotaika tik pagerėtų…

Pagarbiai,

Autoservisas Vilniuje „Autoklase LT“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *